Mówią, że każdy Copywriter powinien mieć swoje portfolio i cennik. Portfolio mam. Wysyłam je zawsze na życzenie klienta, ale z cennikiem do tej pory zawsze miałam niemałą zagwozdkę. Każde dzieło Copywritera wyceniane jest indywidualnie. Klienci się dziwią, a Copywriterzy załamują ręce. To nie jest praca, w której codziennie robimy to samo, na takim samym poziomie i dla wszystkich. Postanowiłam jednak jaśniej określić, jak mniej więcej wyglądają moje stawki, jakich zleceń się podejmuję i dlaczego moi stali klienci mogą zawsze na mnie liczyć.

Do tej pory nie pracowałam na ilość tekstu, ale na jakość. Nigdy nikt mi nie liczył długości tekstu i ja też nie musiałam tego robić. Lubię pisać, ja naprawdę kocham to robić. Tematy, jakich się zazwyczaj podejmuję, są mi znane a pisanie sprawia mi niezwykłą przyjemność. 

Eko, zdrowa żywność, dietetyka, życie fit, zdrowie, medycyna estetyczna, kosmetyka, kosmetologia, fotografia, produkty hand made, biżuteria, dodatki, moda, niepełnosprawność, dzieci, parenting, wszelkie tematy tabu, łamanie stereotypów, kobieta, psychologia, restauracje, przyjęcia i imprezy, motywacja – to główne tematy jakich się podejmuję. Chętnie redaguję również już istniejące teksty, udzielam porad, prowadzę Fanpage na Facebook oraz uzupełniam wszelkie materiały marketingowe o chwytliwe teksty. 

Uważam, że każdy, niezależnie od branży, powinien pokazać się jako osoba, nie jako produkt. Każdy, bez wyjątku ma możliwość „zaistnieć” pod warunkiem, że jest autentyczny i naprawdę mu zależy.

Nie zależy mi na sprzedaniu swoich usług. Zależy mi na dłuższej współpracy i zadowoleniu trzech stron. W copywritingu nie ma tylko wykonawcy i klienta. Są jeszcze Twoi klienci, bo w końcu dla nich to robimy, prawda?

  • Recenzja od 30 zł 
  • Wpis na blogu od 20 zł 
  • Wpis na portalu od 30 zł 
  • Uzupełnienie całej strony WWW „o mnie, dlaczego warto…”  od 150 zł 
  • Prowadzenie Fanpage na Facebooku z grafikami  10 postów 100 zł 
  • Kampania reklamowa  (wybranie grupy odbiorów, wymyślenie hasła reklamowego, grafika oraz tekst) od 90 zł 

Oferuję wysokiej jakości teksty i artykuły z zachowaniem podstawowych zasad SEO. Nie podejmuję się pisania precli. Zazwyczaj moje artykuły mają prawie 3 tysiące znaków ze spacjami. Oczywiście liczba znaków jest do ustalenia, a ceny wpisów podane wyżej są orientacyjne. 

Do cen należy doliczyć podatek Vat 23%. 

Dlaczego warto zostać moim stałym klientem? Myślę, że żaden z moich stałych klientów nie zaprzeczy, że można na mnie liczyć i że zawsze staram się okazywać wsparcie. Dla moich cudownych ludzi zawsze proponuję rabaty i darmową pomoc. Zależy mi, żeby byli zadowoleni i czuli, że znaleźli kogoś wartego zaufania. Dbam o swoją rodzinę i dbam o nich, dokładnie jak z reklamy L’Oreal: BO SĄ TEGO WARCI. BO WIERZĘ, ŻE MOŻNA WYŻEJ.

Nie proście mnie, żebym zrobiła coś „na próbę” albo wysłała tekst próbny. To podobnie, jakbym ja poprosiła Was, abyście wysłali screen z Waszego rachunku bankowego, czy aby na pewno jesteście w stanie wypłacić mi wynagrodzenie. Macie do dyspozycji moje portfolio (te w formie PDF, jak i te tutaj), jeśli szanujecie mój czas to powinniście to zrozumieć.

Przedstawiam Wam moje przykładowe współprace. 

RODZICEDZIECI.PL  

 


DIETHARMONY Porady Dietetyczne  

 

 

Gazeta Mysłowicka

 

  

 

 

 

 

https://slaskiesiemianowice.pl

 

Gabinet Zdrowia Stóp w Gdańsku   

 

RUBIN BRANSOLETY

 

Pamiętajcie, że zawsze możecie do mnie napisać. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości.