Aleksandra Broda 
Copywriter

 

Cennik

Mówią, że każdy Copywriter powinien mieć swoje portfolio i cennik. Każde dzieło Copywritera wyceniane jest indywidualnie. Klienci się dziwią, a Copywriterzy załamują ręce. To nie jest praca, w której codziennie robimy to samo, na takim samym poziomie i dla wszystkich. Postanowiłam jednak jaśniej określić, jak mniej więcej wyglądają moje stawki, jakich zleceń się podejmuję i dlaczego moi stali klienci mogą zawsze na mnie liczyć.

Eko, zdrowa żywność, dietetyka, życie fit, zdrowie, medycyna estetyczna, kosmetyka, kosmetologia, fotografia, produkty hand made, biżuteria, dodatki, moda, niepełnosprawność, dzieci, parenting, wszelkie tematy tabu, łamanie stereotypów, kobieta, psychologia, restauracje, przyjęcia i imprezy, motywacja – to główne tematy jakich się podejmuję. Chętnie udzielam porad, prowadzę Fanpage na Facebook oraz uzupełniam wszelkie materiały marketingowe o chwytliwe teksty. 

Uważam, że każdy, niezależnie od branży, powinien pokazać się jako osoba, nie jako produkt. Każdy, bez wyjątku ma możliwość „zaistnieć” pod warunkiem, że jest autentyczny i naprawdę mu zależy.

Zależy mi na dłuższej współpracy i zadowoleniu trzech stron. W copywritingu nie ma tylko wykonawcy i klienta. Są jeszcze Twoi klienci, bo w końcu dla nich to robimy, prawda? 

Oferuję wysokiej jakości teksty i artykuły z zachowaniem podstawowych zasad SEO. Nie podejmuję się pisania precli. Zazwyczaj moje artykuły mają prawie 3 tysiące znaków ze spacjami. Oczywiście liczba znaków jest do ustalenia, a ceny wpisów podane wyżej są orientacyjne. 

Do cen należy doliczyć podatek Vat 23%. 

 

Dlaczego warto zostać moim stałym klientem? Myślę, że żaden z moich stałych klientów nie zaprzeczy, że można na mnie liczyć i że zawsze staram się okazywać wsparcie. Dla moich cudownych ludzi zawsze proponuję rabaty i darmową pomoc. Zależy mi, żeby byli zadowoleni i czuli, że znaleźli kogoś wartego zaufania. Dbam o swoją rodzinę i dbam o nich, dokładnie jak z reklamy L’Oreal: BO SĄ TEGO WARCI. BO WIERZĘ, ŻE MOŻNA WYŻEJ.