W życiu każdego przedsiębiorcy przychodzi taki moment, w którym trzeba uzupełnić zakładkę „O firmie” na swojej stronie internetowej. Przygotowałam dla Ciebie trzy propozycje, które mogą Cię zainspirować. Kiedy jeszcze raczkowałam w dziedzinie copywritingu, brakowało mi konkretnych przykładów w poradnikach, które czytałam i na kursie, który skończyłam. Dzisiaj więc gwarantuję Ci dawkę konkretnych informacji, dzięki którym stworzysz niesamowity tekst, który przyciągnie uwagę Twoich czytelników i klientów.
Strona „O Firmie” – po co ona właściwie jest?

Zabawne, ponieważ większość Firm i stron internetowych ma uzupełnioną tę zakładkę, ale nie wie, czemu ona ma właściwie służyć. Zrobiłeś to intuicyjnie, bo wszyscy mają? Spokojnie, już Ci wszystko wyjaśniam. Zacznijmy od tego, że „O mnie”, „O firmie” lub „O nas” to miejsce, w którym masz okazję do przedstawienia swojej pasji, ambicji i celów. Myślisz, że nikt nie wchodzi na tę część Twojej strony? Mylisz się – odwiedza ją dużo osób, najczęściej są to klienci, którzy jeszcze wahają się przed zakupem Twojego produktu albo ludzie, którzy właściwie nie wiedzą, czym się zajmujesz i czy mogą Ci w ogóle zaufać. Nie zmarnuj więc szansy na przedstawienie się od najlepszej strony!

Czego nigdy nie pisz

Proszę Cię, nigdy nie pisz, że jesteś liderem na rynku, ekspertem w dziedzinie i że robisz coś z pasją. Co druga zakładka Twojej konkurencji tak wygląda. Ludzie nie są ślepi i głupi – nudzi ich już wieczne czytanie o kimś, że jest najlepszy z najlepszych i najtańszy w całej Polsce. Wierzę, że faktycznie jesteś dobry i oferujesz tanie i solidne usługi, ale napisz to w inny sposób i podaj konkretne przykłady. Spokojnie, to dziecinnie proste.

Pokażę Ci teraz moje propozycje na przykładzie firmy sprzątającej.

Sposób pierwszy: zabawa i luz

Wymiatacze


Wymieciemy nawet najmniejszy okruszek z każdej podłogi. Mało tego – zrobimy to tak w zawrotnym tempie, że nawet się nie obejrzysz, a już będziesz miał błysk nie tylko w pomieszczeniu, ale również w oku. Przyznaj się szczerze, że marzysz, aby ktoś w końcu zrobił porządek w Twoim biurze albo domu. Może nie poukładamy Ci życia (w sumie to dobrze), ale z pewnością doprowadzimy do ładu każdy element wskazany przez Ciebie.
Wymiatacze to my: Pani Grażynka, Asia i Pan Tadeusz. Na czele stoi Pan Kazimierz, który sprawuje pieczeń nad całym teamem sprzątającym.
Z naszej oferty skorzystali już nie tylko nasi sąsiedzi, ale również największe biurowce w Warszawie oraz okolicy. Wieść o naszej super mocy rozchodzi się nie tylko pocztą pantoflową, ale również przez opinie pozostawione na naszym Fanpage na Facebook. Nie wierzysz? Sprawdź!
To co? Wymiatamy dziś u Ciebie?

Sposób drugi: historia
Firma sprzątająca Prawdziwy Porządek
Kiedy wynajmowałem biuro, w którym przyjmowałem swoich klientów, zawsze miałem uwagi co do dokładności pracy firmy sprzątającej. Chociaż była ona renomowana i polecana, podłoga nigdy nie była domyta, a kurz widoczny był gołym okiem. Może nie utrudniało mi to pracy, ale z pewnością źle wyglądało dla moich klientów. Tak zrodził się pomysł na stworzenie firmy, która będzie spełniała oczekiwania wszystkich zainteresowanych. Zatrudniłem profesjonalistów – ludzi, którzy wykonują swoją pracę dokładnie i mają dużą wiedzę.
Za firmą Prawdziwy Porządek stoją ludzie, którzy wiedzą, jak ważny jest ład i co najważniejsze – potrafią swoją wiedzę wykorzystać. Wiemy, jak ważna jest czystość w miejscu, gdzie wykonujesz swoją pracę. Mamy dużo zadowolonych i stałych klientów, którzy ufają nam i szanują. To jest właśnie klucz do sukcesu. To jesteśmy my, dla Ciebie.

Sposób trzeci – tradycja
Firma Konkret:
Nazywam się Karol Karolewski. Firmę Konkret założyłem w 1990 roku. Moja mama była pokojówką, która swoją pasją do czystości zaraziła całą rodzinę. Już od najmłodszych lat wiedziałem, że porządek w miejscu, w którym mieszkamy, jest naszą wizytówką.
Pracujemy tylko na najlepszych środkach czystości i korzystamy tylko ze sprawdzonych sprzętów takie jak Bosh, Amica czy Electrolux. O tym, jak wielu mamy zadowolonych klientów świadczy ilość zatrudnianych osób. Dzisiaj do naszego zespołu należy aż czterdzieści wykwalifikowanych pracowników. Z naszych usług korzystają nie tylko właściciele dużych domów, ale również użytkownicy mieszkań czy pokoi. W związku z tym, że oczekiwania naszych klientów wciąż rosną, niedawno do swojej oferty dodaliśmy opiekę nad ogrodem, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Korzystając z naszych usług, zyskasz nie tylko ład i porządek, ale również gwarancję spokoju i harmonii, która jest bardzo potrzebna w życiu.

Wybierając formę uzupełnienia swojej zakładki, pamiętaj, żeby określić docelową grupę odbiorców. Zastanów się, do kogo chcesz trafić i w jaki sposób. Pamiętaj, aby pozostać przy tym autentyczny. Nie bój się mówić o tym, co Cię wyróżnia i jakie masz osiągnięcia. Myślisz, że nie masz czym się pochwalić, albo ciężko jest Ci zebrać to w całość? Skorzystaj z usług copywritera, który z pewnością Ci pomoże.