Nie musisz zapisywać się do newslettera. Nie musisz nigdzie zostawiać wiadomości. Po prostu pobierz całkowicie za darmo kalendarz na grudzień z propozycjami postów na Facebooka (a może nawet Instagrama). Dodatkowo daję Ci pusty planner na ten miesiąc, abyś mogła go sobie zapisać tak, jak chcesz. Mam dla Ciebie jeszcze coś! Chcę Ci podarować gotowy szablon na kartę upominkową. Pamiętaj, że voucher najlepiej wydrukować na grubym, wizytówkowym papierze. Wystawiając go, nie zapomnij, proszę, o dodaniu pieczątki na drugiej stronie. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemności w postaci oszustwa.

Dlaczego chcę Ci to podarować? Zbliżają się Święta. Wierzę w to, że grudzień to magiczny czas. Ten miesiąc jest idealny, abyś wyszła ze swoim biznesem. Być może nie wiesz, od czego zacząć. Może się wstydzisz? Powiem Ci, że nie masz czego. Ja też się kiedyś wstydziłam. Teraz robię mnóstwo fajnych rzeczy!

Planner postów na social media to moja autorska propozycja na Twoje grudniowe posty. Jestem copywriterem. Moją mocną stroną jest pisanie. Piszę do ludzi, o ludziach. Wierzę, że słowa mają wielką moc. Dlatego wiedz, że będziesz musiała przede wszystkim zastanowić się, czego pragniesz. Jaka jest Twoja mocna strona? Co tak naprawdę stoi za Twoimi produktami lub usługami?

Marty Neumeier, autorka książki „Odwracanie marki” twierdzi, że to klienci są naszą marką. Sposób, w jaki z nimi rozmawiamy i co przekazujemy, jest kluczowy. W dzisiejszym świecie to normalne, że każdy z nas chce się utożsamiać, a żeby zbudować prawdziwą armię wiernych klientów, musimy ich słuchać i pokazywać siebie. Uwielbiam Marty. W plannerze odnajdziesz cząstkę tej wspaniałej kobiety.

Trzymaj pliki do druku. Wybierz idealny kolor dla siebie.

„Czysty” planner, w którym możesz zapisać wszystko.

Planner z propozycjami na grudniowe posty.


Jeśli nie masz czasu na tworzenie bonów podarunkowych dla swojego sklepu lub gabinetu, skorzystaj z mojej propozycji „last minute”. Na dole masz plik do pobrania. Na stronę wchodzą dwa vouchery. Pamiętaj tylko, że najlepiej wyglądają na papierze grubym, wizytówkowym. Możesz go kupić w sklepie papierniczym na sztuki.


Nie musisz zapisywać się na newsletter, nie musisz nic. Wystarczy, że pobierzesz i wdrożysz w grudniu moje wskazówki. Zaufaj mi, że ma to sens. Nawet jeśli się wstydzisz. Nie musisz codziennie udostępniać postów. Wybierz to, co Ci najbardziej odpowiada. Będzie mi strasznie miło, jeśli polubisz moją stronę na Facebooku i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzielę się wiedzą i inspiruję.

Jestem copywriterem, ale wykonuję również zdjęcia produktowe i opiekuję się social mediami moich klientów. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz potrzebować wsparcia. Służę pomocą.