Dowiedz się, co zrobiłam i czym mogę się legalnie pochwalić. Jako copywriter zawsze ustalam prawa autorskie i pytam, czy treści, które tworzę, mogą być widoczne w moim portfolio.

Natalia Waśko

http://www.nataliawasko.pl/

Natalia to kobieta, która tworzy fenomenalne grafiki i strony WWW. Podchodzi do klientów w sposób naturalny i jest bardzo miłym człowiekiem. Rozumie potrzeby swoich klientów. Po wysłuchaniu jej idei uzupełniłam autorską stronę tej uzdolnionej graficzki.

StarLab Łukasz Żukowski 

https://starlab.dev/

To tylko elementy ze strony tych zdolnych twórców. Projektowanie stron WWW, a także tworzenie aplikacji, było dla mnie magią. Spotkaliśmy się z Łukaszem, aby omówić dosłownie wszystko, czym do tej pory się zajmował. Przeżyłam szok, kiedy widziałam poczynania tak zdolnych ludzi. W efekcie powstała strona WWW, która idealnie, dzięki słowom odzwierciedla działania tej firmy.

Rubin. Biżuteria z Kamieni

https://bransolety.com/

Kiedy poznałam te dwie siostry, które tworzą swoją markę, stanęłam przed ogromnym wyzwaniem. To były czasy, kiedy zaczynałam swoją przygodę z copywritingiem. Z pisania treści dla innych blogerów, a także z tworzenia własnego miejsca w sieci, postanowiłam zrobić kursy i nazwać się copywriterem. Właśnie te dwie kobiety pokazały mi, czym jest prawdziwy copywriting. Słuchałam, zmieniałam i jeszcze raz czytałam. Te dwie siostry tworzą cuda i same są cudownymi kobietami. Cieszę się, że wspólnie mogłyśmy ubrać to w słowa.

RODZICEDZIECI.PL

https://www.rodzicedzieci.pl/

Portal dla rodziców, w którym wspieramy i edukujemy. Mnóstwo ciekawych współprac i inicjatyw. Od dwóch lat odpowiadam za redakcję tekstów, pisanie artykułów, a także za współprace z klientami. Opiekuję się również fanpage i tworzę własne grafiki.  

MPI SERWIS

MPI Serwis tworzy uzdolniony Krzysztof. To bardzo ambitny przedsiębiorca, który zawsze chce pomóc i robi to z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Cieszę się, że mogłam uzupełnić jego stronę i opisać, czym się zajmuje. Nasza współpraca zaczęła się dwa lata temu i trwa do dzisiaj.